Радимо співпрацю на основі договорів. Тим паче, в сфері нерухомості.
Продано
ексклюзивний договір в сфері нерухомості


Друзі, напевно, кожен, приходячи до думки продати чи купити нерухомість, замислюється, чи хоче він співпрацювати з ріелтором. Ведучи початкові консультації з фахівцями в сфері нерухомості, однозначно почуєте: ми працюємо на основі ексклюзивних договорів. Що ж це за договір? Боятися такої співпраці чи ні? Виграє людина, співпрацюючи з ріелтором чи потрапляє у пастку?

Суть його дуже проста.

Покупець чи продавець, задля отримання найбільшої вигоди, дає виключне право і обов’язок вирішити житлове питання лише одному спеціалісту.

Та які переваги такого рішення? Чому все більше людей обирають ексклюзивну співпрацю з ріелтором?

Давайте розбиратись 🙌

1. Максимальна увага до клієнта.
Досвідчений ріелтор не чарівник, він не може збільшити кількість годин у добі. Проте, він може розставити пріоритети.☝ Ексклюзивний договір вимагає максимальну увагу та відповідальність саме до Вашого питання.

2. Захист Ваших інтересів.
Така домовленість передбачає, що ріелтор не буде виступати посередником між продавцем та покупцем, намагаючись догодити кожному. Він працює лише на Вас, на вигідних для Вас умовах.

3. Час.
З моменту розміщення Вами оголошення на OLX та реальною угодою може пройти не один місяць.

Якщо Ваша задача продати, а не продавати, фахівець з нерухомості виконає свої зобов’язання в найкоротші терміни.

4. Безпека.
Юридичний супровід угоди робить її безпечною. Збережіть свій спокій! ♥

5. Звітність.
Договір передбачає звітування ріелтором щодо виконаної роботи.

6. Максимальна ринкова ціна під час продажу та мінімальна – при купівлі.
Спеціаліст з нерухомості добре знає ринок та вміє вести переговори на Вашу користь.

7. Якісне рекламне просування.

8. Співпраця з іншими агенціями.

Роблячи спробу продати чи купити житло самостійно, Ви змушені щодня спілкуватися з великою кількістю посередників, не маючи можливості перевірити їхній професіоналізм. Більше того, кожен ріелтор, якому Ви “дозволите” продавати чи шукати Вам житло, буде намагатися випередити інших. Ваші інтереси серед цієї гонитви можуть посунутись на другий план.

Ексклюзивний договір передбачає співпрацю з усіма професійними гравцями ринку. Ми їх заохочуємо до спільної праці частиною комісійних, а значить, вони також працюватимуть на Вас.

І, головне.
Обираючи співпрацю на ексклюзивних умовах, Ви з самого початку окреслюєте зону відповідальності сторін. Тож маєте право вимагати виконання всіх пунктів, що передбачені у договорі.

Якщо у Вас досі залишились питання, зв’яжіться з нами. Фахівці в сфері нерухомості нашої компанії з радістю нададуть відповідь на Ваші запитання.

Перша консультація безкоштовна.
Нагадаємо на всяк випадок наші контактні номера телефонів: 067-13-13-020, 067-13-13-022.