Міфи про ріелторів
Продано

Нажаль, часто люди нехтують допомогою професіоналів через поширені міфи про ріелторів.

Ми зібрали найбільш розповсюджені з них та вирішили їх розвіяти.

1. Ріелтор не несе жодної відповідальності.

Це неправда. Адже існують як договірні відносини, так і робота на репутацію. Окрім цього, агенції нерухомості давно вже “вийшли з тіні”. Тепер зовсім легко перевірити у відкритих даних, чи офіційно зареєстрована діяльність за відповідним класом КВЕД-2010, а саме 68.31 Агентства нерухомості.

2. Ріелтор працює лише на себе, а не на клієнта, тому що бере комісійні як з продавця, так і з покупця.

Важливим є розуміти, що якщо ріелтор/агентство нерухомості співпрацює з Вами на ексклюзивних умовах договорів, то він має зобов’язання лише перед однією зі сторін. Отже, відстоює інтереси лише свого замовника.

3. Набагато безпечніше шукати або продавати квартиру без посередників.

Насправді, досвідчений ріелтор знає про більшість підводних каменів ринку нерухомості та обов’язково повідомить Вас, якщо матиме підозру щодо чистоти угоди.

4. Ріелтор непотрібен, адже продавець сам може розмістити оголошення про продаж на сайті.

Так то воно так, оголошення розмістити – не проблема. Але ж рекламна кампанія – це лише верхівка айсбергу. Багато угод на ринку відбувається без участі оголошень на сайтах, завдяки зв’язкам та досвіду спеціаліста, напрацюванням партнерських продажів, власній базі покупців.

5. Робота ріелторів – це великі гроші та мінімум зусиль.

Невірно. Адже, ріелтор працює на результат. При цьому вкладає фінанси, свій час і бере в роботу обмежену кількість об’ єктів, аби кожному приділити достатньо уваги. Та й заробляє комісійну винагороду лише тоді, коли спрацьовує професійно. Важливо розуміти, що і професіоналізм – справа не одного дня. За кожним успішним ріелтором стоять роки навчання, помилок та важкої роботи.

Багато міфів та “страшилок” про ріелторів пов’язані, як правило, з певним негативним досвідом.

Нажаль, ми не можемо вплинути на всіх учасників ринку. Проте, в наших силах радувати Вас якістю послуг та сервісу, раз і назавжди змінити Вашу думку про ріелторів на краще.

Телефонуйте!