Поради дизайнера: як працювати з кольорами?
Продано

Психологією кольору під час роботи над інтер’єром користуються майже всі дизайнери.

І недарма! Адже науково доведено, що колір здатен впливати на наш настрій та біоритми.

Наприклад, жовтий – в дорослих людей стимулює мозкову діяльність та бажання творити. Він добре підіймає настрій та повертає енергію.
Натомість, настрій дітей пригнічує та негативно впливає на нервову систему. Радимо не обирати його головним кольором дитячої кімнати.

Червоний колір достатньо агресивний. З одного боку, він створює відчуття достатку, з іншого боку – може провокувати нервові розлади. Втім, в кожної людини є свій, так званий, “поріг червоного кольору”. Якщо ви все ж таки надаєте йому перевагу, експериментуйте з відтінками. Але також уникайте його в дизайні дитячої.

Помаранчевий – чудовий вибір для оздоблення житла! Покращує настрій, сприяє зняттю стресу та усуненню роздратування, покращує роботу мозку. З ним ви завжди будете на позитиві. 😃

Білий. Колір чистоти (в прямому та переносному сенсі) та скандинавських інтер’єрів. Спокійний, мінімалістичний, він допомагає завжди лишатися у тонусі.

Звісно, все добре в міру. Занадто багато білого може провокувати перевтому та роздратування

Синій. Заспокоює нервову систему. Гарно підійде для дитячих кімнат. Він усуває агресію й додає позитивних емоцій.

Однак, майте на увазі, що надлишок цього кольору може спричинити гормональний збій.

Зелений – колір багатства та процвітання. На сході – колір матеріального добробуту та молодості. Позбавить Вас хвилювання й занепокоєння.

А велика кількість зеленого в інтер’єрі стане справжнім снодійним.

Чорний колір дуже депресивний. Його варто обережно використовувати, адже він негативно впливає на нервову систему.

Проте, він гарно приховує недоліки ремонту: нерівні стіни чи погано покладений паркет.

Рожевий. Улюблений колір дитячих кімнат для маленьких принцес. Зрештою, пудровий рожевий досить актуальний в інтер’єрах. Створює відчуття спокою та захищеності. А ще, позбавляє головного болю.